wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Konsultacje społeczne
  4. Jakie będzie podwórko przy Lompy i Daszyńskiego?

Konsultacje realizuje Fundacja na Rzecz Studiów Europejskich w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Nazwa
Jakie będzie podwórko przy Lompy i Daszyńskiego?
Co konsultujemy?

Tematem spotkania będzie zagospodarowanie i remont podwórka w kwartale ulic: Lompy, Daszyńskiego, Wyszyńskiego, Orzeszkowej we Wrocławiu (działka nr 38/2; AR-9 Plac Grunwaldzki).

W szczególności porozmawiamy o: 

  • nawierzchniach pieszo–jezdnych,
  • miejscach parkingowych i placach manewrowych; 
  • odnowie zieleni i nowych nasadzeniach,
  • oświetleniu,
  • organizacji miejsc zbiórki odpadów, 
  • wyposażeniu w elementy małej architektury oraz urządzenia zabawowe.

Jest to kontynuacja rozmowy, która odbyła się 23 maja 2024 r.

Teraz zostanie zaprezentowana koncepcja zagospodarowania podwórka uwzględniająca potrzeby zgłoszone przez mieszkanki i mieszkańców na wcześniejszym etapie.

Zapraszamy na spotkanie z projektantem, który omówi przygotowane rozwiązania. Będzie to też okazja do zgłoszenia ewentualnych opinii.

Termin
16 października 2025 r., g. 17.30 | Ołbińskie Centrum Aktywności Lokalnej | ul. Bolesława Prusa 37-39
Efekt
Notatka z konsultacji z informacją o uwzględnionych opiniach

Reklama